Ligi
Format kursów
NOWY: Bukmacherzy
Używamy plików cookie. Przeglądając naszą stronę, zgadzasz się z naszą polityką plików cookie. Polityka prywatności i plików cookie

Atlanta Gladiators - South Carolina Stingrays Typy

Odświeżać
Zakończone 04/05 19:10
Country: USA
League: ECHL

Przegląd meczu

Dnia 04.05, w USA, mecz pomiędzy Atlanta Gladiators i South Carolina Stingrays odbędzie się w ramach turnieju ECHL. Mecz rozpocznie się o 19:10. Możesz znaleźć statystyki gry i oparte na nich prognozy na tej stronie, jeśli jesteś zainteresowany zakładami sportowymi.

H2H i poprzednie wyniki

Atlanta Gladiators i South Carolina Stingrays rozegrały ze sobą 50 raz na lodowisku hokejowym, gdzie Atlanta Gladiators wygrało 20, a South Carolina Stingrays wygrało 27 gier. Łączna różnica bramek dla wszystkich rozegranych meczów to 115-158. Ich ostatnie spotkanie miało miejsce 01.05.26, a końcowy wynik to 0:1.

Łeb w łeb

Wygrywa
Wygrywa
2
2

Kto wygra?

Zagłosuj, aby zobaczyć wynik
Atlanta Gladiators
ATL - %
South Carolina Stingrays
SC - %

Wskazówki dotyczące zakładów

Atlanta Gladiators

4 / 10 ostatnich meczów Atlanta Gladiators we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 1. tercji

South Carolina Stingrays

4 / 10 ostatnich meczów South Carolina Stingrays we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 1. tercji

South Carolina Stingrays

2 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się South Carolina Stingrays zwycięstwem w 1. tercji

Postaw:1x2 - 1 okres - Z2

Atlanta Gladiators

3 / 10 ostatnich meczów Atlanta Gladiators we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 3. tercji

South Carolina Stingrays

3 / 10 ostatnich meczów South Carolina Stingrays we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 3. tercji

South Carolina Stingrays

3 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się South Carolina Stingrays zwycięstwem w 3. tercji

Postaw:1x2 - 3 okres - Z2

Atlanta Gladiators

2 / 10 ostatnich meczów Atlanta Gladiators we wszystkich turniejach zakończonych porażką w 2. tercji

South Carolina Stingrays

3 / 10 ostatnich meczów South Carolina Stingrays we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem w 2. tercji

South Carolina Stingrays

3 / 10 ostatnie mecze między drużynami zakończyły się South Carolina Stingrays zwycięstwem w 2. tercji

Postaw:1x2 - 2 okres - Z2

Atlanta Gladiators

7 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach Atlanta Gladiators nie zremisowało

Atlanta Gladiators South Carolina Stingrays

7 / 10 of the last matches between the teams ended in a win

South Carolina Stingrays

10 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach South Carolina Stingrays nie zremisowało

Postaw:Podwójna szansa - 12

Atlanta Gladiators

6 / 10 ostatnich meczów Atlanta Gladiators we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Atlanta Gladiators

6 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Atlanta Gladiators

South Carolina Stingrays

6 / 10 ostatnich meczów South Carolina Stingrays we wszystkich turniejach zakończonych jej zwycięstwem

South Carolina Stingrays

6 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończyło się zwycięstwem South Carolina Stingrays

Postaw:Zwycięzca - Zespół 2

Atlanta Gladiators

4 / 10 ostatnich meczów Atlanta Gladiators we wszystkich rozgrywkach zakończonych porażką

Atlanta Gladiators

4 / 10 ostatnich meczów pomiędzy drużynami zakończył się zwycięstwem Atlanta Gladiators

South Carolina Stingrays

6 / 10 ostatnich meczów we wszystkich zawodach South Carolina Stingrays nie przegrała

Postaw:Podwójna szansa - X2

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 04.05.2026 19:40

Atlanta Gladiators przegląd

Na tej stronie można znaleźć wszystkie dostępne statystyki meczów hokejowych Atlanta Gladiators. Klub rozegrał 10 meczów, średnio 2.7 goli strzelonych na mecz i 3.2 straconych goli na mecz. Całkowita liczba bramek zdobytych i straconych przez drużynę to 5.9. Z tych 10 gry Atlanta Gladiators wygrał 4 i przegrał 6 meczów. Ponadto klub hokejowy zdobył 27 i stracił 32 bramek.

South Carolina Stingrays przegląd

Ta strona przedstawia wszystkie dostępne statystyki gry South Carolina Stingrays w 10 meczach hokejowych, w których grali. South Carolina Stingrays wygrał 6 i przegrał 4 gier w tych meczach. Biorąc pod uwagę ich występy, tracą średnio 2.5 bramek na mecz i zdobywają 3.2 goli. Łączna średnia bramek strzelonych i straconych przez drużynę to 5.7. Klub zdobył 32 i stracił 25 goli.

Przepowiednie meczów

Silna analiza statystyczna klubów hokejowych Atlanta Gladiators i South Carolina Stingrays doprowadziła nas do wniosku, że 1x2 - Z2 jest najkorzystniejszym zakładem na ten mecz. Jeśli zakład wygra, obliczony współczynnik wyniesie 1.78.

04/05/2026

Atlanta Gladiators

19:10

South Carolina Stingrays

Bet:1x2 - Z2

Kursy:1.78

Miejsce Zakład

Współczynniki w momencie publikacji prognozy 04.05.2026 19:40